MZPS 3. Liga Mężczyzn 2011/12
Terminarz iCal export

1. kolejka (01.10.2011)
piątek, 30 września 2011
KS DALIN Myślenice-LKS KŁOS Olkusz0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
sobota, 01 października 2011
CKIS MARATON Krzeszowice-AZS POLITECHNIKA Kraków3:2 (23:25, 25:23, 25:17, 24:26, 15:9)
JANINA Libiąż-SOKÓŁ Tarnów2:3 (25:19, 25:27, 25:22, 23:25, 14:16)
MKS Biskupice-MKS Andrychów0:3 (11:25, 24:26, 18:25)
GKPS Gorlice-UMKS KĘCZANIN II Kęty3:0 (25:11, 25:13, 25:21)
UKS Brzeszcze-GSKS Laskowa0:3 (21:25, 20:25, 22:25)
niedziela, 02 października 2011
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-UKS GRUNWALD Chełmek1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 20:25)
przejdź na górę
2. kolejka (08.10.2011)
piątek, 07 października 2011
GSKS Laskowa-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków0:3 (25:27, 14:25, 20:25)
sobota, 08 października 2011
AZS POLITECHNIKA Kraków-UKS GRUNWALD Chełmek0:3 (17:25, 13:25, 19:25)
LKS KŁOS Olkusz-UKS Brzeszcze3:0 (25:23, 25:21, 25:12)
UMKS KĘCZANIN II Kęty-KS DALIN Myślenice3:2 (25:21, 24:26, 24:26, 25:19, 18:16)
MKS Andrychów-GKPS Gorlice3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
niedziela, 09 października 2011
SOKÓŁ Tarnów-MKS Biskupice2:3 (25:21, 16:25, 19:25, 25:16, 7:15)
niedziela, 16 października 2011
CKIS MARATON Krzeszowice-JANINA Libiąż0:3 (20:25, 19:25, 23:25)
przejdź na górę
3. kolejka (15.10.2011)
sobota, 15 października 2011
UKS Brzeszcze-UMKS KĘCZANIN II Kęty1:3 (20:25, 25:22, 17:25, 21:25)
UKS GRUNWALD Chełmek-GSKS Laskowa3:2 (25:17, 17:25, 23:25, 25:17, 15:12)
GKPS Gorlice-SOKÓŁ Tarnów3:0 (25:23, 25:21, 25:11)
MKS Biskupice-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-LKS KŁOS Olkusz0:3 (18:25, 13:25, 19:25)
JANINA Libiąż-AZS POLITECHNIKA Kraków3:0 (25:23, 25:20, 25:14)
poniedziałek, 17 października 2011
KS DALIN Myślenice-MKS Andrychów0:3 (14:25, 16:25, 15:25)
przejdź na górę
4. kolejka (22.10.2011)
piątek, 21 października 2011
MKS Andrychów-UKS Brzeszcze3:0 (25:18, 25:11, 25:10)
sobota, 22 października 2011
AZS POLITECHNIKA Kraków-GSKS Laskowa3:0
CKIS MARATON Krzeszowice-GKPS Gorlice0:3 (14:25, 20:25, 18:25)
UMKS KĘCZANIN II Kęty-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków3:2 (25:17, 18:25, 23:25, 25:22, 15:10)
LKS KŁOS Olkusz-UKS GRUNWALD Chełmek3:0 (25:18, 25:10, 25:20)
SOKÓŁ Tarnów-KS DALIN Myślenice3:2 (25:11, 25:21, 23:25, 21:25, 15:10)
JANINA Libiąż-MKS Biskupice2:3 (20:25, 25:23, 25:23, 24:26, 13:15)
przejdź na górę
5. kolejka (29.10.2011)
piątek, 28 października 2011
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-MKS Andrychów0:3 (19:25, 20:25, 16:25)
sobota, 29 października 2011
UKS Brzeszcze-SOKÓŁ Tarnów1:3
GKPS Gorlice-JANINA Libiąż0:3 (21:25, 22:25, 15:25)
MKS Biskupice-AZS POLITECHNIKA Kraków3:0 (25:20, 25:23, 25:23)
KS DALIN Myślenice-CKIS MARATON Krzeszowice2:3 (25:21, 25:14, 22:25, 20:25, 6:15)
UKS GRUNWALD Chełmek-UMKS KĘCZANIN II Kęty2:3 (21:25, 25:14, 25:20, 21:25, 12:15)
niedziela, 30 października 2011
GSKS Laskowa-LKS KŁOS Olkusz0:3 (25:27, 21:25, 18:25)
przejdź na górę
6. kolejka (05.11.2011)
sobota, 05 listopada 2011
UMKS KĘCZANIN II Kęty-GSKS Laskowa3:1 (25:18, 25:14, 19:25, 25:17)
AZS POLITECHNIKA Kraków-LKS KŁOS Olkusz0:3 (17:25, 17:25, 19:25)
MKS Andrychów-UKS GRUNWALD Chełmek3:0 (25:21, 25:20, 25:15)
CKIS MARATON Krzeszowice-UKS Brzeszcze3:2 (20:25, 25:23, 21:25, 25:17, 15:11)
JANINA Libiąż-KS DALIN Myślenice3:0 (25:16, 25:14, 25:13)
MKS Biskupice-GKPS Gorlice3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 25:21)
SOKÓŁ Tarnów-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków1:3 (13:25, 25:17, 13:25, 14:25)
przejdź na górę
7. kolejka (12.11.2011)
czwartek, 10 listopada 2011
UKS Brzeszcze-JANINA Libiąż1:3 (25:16, 21:25, 22:25, 19:25)
sobota, 12 listopada 2011
UKS GRUNWALD Chełmek-SOKÓŁ Tarnów1:3 (23:25, 25:18, 25:27, 24:26)
GSKS Laskowa-MKS Andrychów0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
LKS KŁOS Olkusz-UMKS KĘCZANIN II Kęty3:1 (19:25, 33:31, 25:22, 28:26)
KS DALIN Myślenice-MKS Biskupice1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 14:25)
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:15, 25:12, 25:13)
GKPS Gorlice-AZS POLITECHNIKA Kraków1:3 (22:25, 20:25, 25:18, 20:25)
przejdź na górę
8. kolejka (19.11.2011)
piątek, 18 listopada 2011
JANINA Libiąż-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków2:3 (25:18, 18:25, 25:21, 23:25, 14:16)
sobota, 19 listopada 2011
GKPS Gorlice-KS DALIN Myślenice3:0 (25:12, 25:21, 25:22)
AZS POLITECHNIKA Kraków-UMKS KĘCZANIN II Kęty0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
MKS Biskupice-UKS Brzeszcze3:1 (22:25, 29:27, 25:23, 26:24)
MKS Andrychów-LKS KŁOS Olkusz3:2 (25:22, 28:30, 19:25, 25:22, 15:9)
CKIS MARATON Krzeszowice-UKS GRUNWALD Chełmek1:3 (20:25, 14:25, 25:19, 22:25)
SOKÓŁ Tarnów-GSKS Laskowa3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:19)
przejdź na górę
9. kolejka (26.11.2011)
sobota, 26 listopada 2011
UKS Brzeszcze-GKPS Gorlice0:3 (21:25, 24:26, 11:25)
GSKS Laskowa-CKIS MARATON Krzeszowice3:2 (26:24, 21:25, 20:25, 25:19, 15:5)
KS DALIN Myślenice-AZS POLITECHNIKA Kraków1:3 (27:25, 21:25, 18:25, 21:25)
UKS GRUNWALD Chełmek-JANINA Libiąż3:1 (22:25, 25:18, 25:15, 26:24)
LKS KŁOS Olkusz-SOKÓŁ Tarnów3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-MKS Biskupice3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
UMKS KĘCZANIN II Kęty-MKS Andrychów0:3 (15:25, 20:25, 15:25)
przejdź na górę
10. kolejka (03.12.2011)
sobota, 03 grudnia 2011
JANINA Libiąż-GSKS Laskowa3:0 (27:25, 25:17, 25:19)
GKPS Gorlice-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
CKIS MARATON Krzeszowice-LKS KŁOS Olkusz0:3 (15:25, 12:25, 19:25)
AZS POLITECHNIKA Kraków-MKS Andrychów0:3 (10:25, 19:25, 14:25)
SOKÓŁ Tarnów-UMKS KĘCZANIN II Kęty3:2 (25:21, 18:25, 25:16, 21:25, 15:13)
MKS Biskupice-UKS GRUNWALD Chełmek3:2 (25:20, 25:18, 23:25, 15:25, 15:13)
KS DALIN Myślenice-UKS Brzeszcze0:3 (22:25, 29:31, 26:28)
przejdź na górę
11. kolejka (10.12.2011)
sobota, 10 grudnia 2011
UKS Brzeszcze-AZS POLITECHNIKA Kraków3:1 (25:23, 25:16, 22:25, 25:19)
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-KS DALIN Myślenice3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
UKS GRUNWALD Chełmek-GKPS Gorlice3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
LKS KŁOS Olkusz-JANINA Libiąż3:0 (25:19, 25:22, 25:12)
UMKS KĘCZANIN II Kęty-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:23, 25:15, 25:21)
MKS Andrychów-SOKÓŁ Tarnów3:0 (25:11, 25:21, 25:19)
GSKS Laskowa-MKS Biskupice3:2 (18:25, 18:25, 25:22, 25:22, 15:13)
przejdź na górę
12. kolejka (17.12.2011)
sobota, 17 grudnia 2011
KS DALIN Myślenice-UKS GRUNWALD Chełmek1:3 (22:25, 26:24, 8:25, 19:25)
UKS Brzeszcze-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków1:3 (12:25, 25:13, 22:25, 13:25)
CKIS MARATON Krzeszowice-MKS Andrychów0:3 (11:25, 14:25, 9:25)
GKPS Gorlice-GSKS Laskowa3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:19)
AZS POLITECHNIKA Kraków-SOKÓŁ Tarnów1:3 (15:25, 15:25, 25:22, 20:25)
JANINA Libiąż-UMKS KĘCZANIN II Kęty3:0 (25:11, 25:15, 25:18)
MKS Biskupice-LKS KŁOS Olkusz0:3 (19:25, 19:25, 23:25)
przejdź na górę
13. kolejka (07.01.2012)
środa, 21 grudnia 2011
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-AZS POLITECHNIKA Kraków3:0 (25:22, 25:20, 29:27)
czwartek, 05 stycznia 2012
UMKS KĘCZANIN II Kęty-MKS Biskupice3:1 (25:16, 25:22, 20:25, 25:22)
sobota, 07 stycznia 2012
UKS GRUNWALD Chełmek-UKS Brzeszcze3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
LKS KŁOS Olkusz-GKPS Gorlice3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
SOKÓŁ Tarnów-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
niedziela, 08 stycznia 2012
GSKS Laskowa-KS DALIN Myślenice3:0
MKS Andrychów-JANINA Libiąż3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
przejdź na górę
Runda 1 (14.01.2012)
sobota, 14 stycznia 2012
MKS Andrychów-MKS Biskupice3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
UKS GRUNWALD Chełmek-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków3:2 (25:17, 25:18, 15:25, 19:25, 15:9)
KS DALIN Myślenice-UMKS KĘCZANIN II Kęty3:1 (25:18, 26:28, 25:22, 25:20)
CKIS MARATON Krzeszowice-SOKÓŁ Tarnów2:3 (14:25, 24:26, 26:24, 25:23, 9:15)
GSKS Laskowa-AZS POLITECHNIKA Kraków2:3 (25:21, 21:25, 25:20, 22:25, 9:15)
sobota, 21 stycznia 2012
JANINA Libiąż-LKS KŁOS Olkusz0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
piątek, 02 marca 2012
GKPS Gorlice-UKS Brzeszcze3:2 (25:19, 19:25, 25:27, 27:25, 15:10)
przejdź na górę
Runda 2 (28.01.2012)
sobota, 21 stycznia 2012
CKIS MARATON Krzeszowice-KS DALIN Myślenice1:3 (22:25, 18:25, 25:23, 20:25)
piątek, 27 stycznia 2012
MKS Andrychów-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków3:0 (25:22, 25:15, 25:22)
sobota, 28 stycznia 2012
UKS GRUNWALD Chełmek-LKS KŁOS Olkusz0:3 (30:32, 22:25, 19:25)
MKS Biskupice-JANINA Libiąż3:0 (25:18, 25:22, 26:24)
AZS POLITECHNIKA Kraków-GKPS Gorlice3:1 (23:25, 25:17, 25:20, 25:21)
SOKÓŁ Tarnów-UKS Brzeszcze3:0
niedziela, 29 stycznia 2012
GSKS Laskowa-UMKS KĘCZANIN II Kęty0:3 (19:25, 17:25, 19:25)
przejdź na górę
Runda 3 (04.02.2012)
czwartek, 02 lutego 2012
JANINA Libiąż-MKS Andrychów0:3 (9:25, 27:29, 19:25)
sobota, 04 lutego 2012
LKS KŁOS Olkusz-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:22)
CKIS MARATON Krzeszowice-UMKS KĘCZANIN II Kęty0:3 (9:25, 15:25, 21:25)
UKS Brzeszcze-KS DALIN Myślenice3:0
SOKÓŁ Tarnów-AZS POLITECHNIKA Kraków3:0 (25:23, 25:13, 25:19)
niedziela, 05 lutego 2012
UKS GRUNWALD Chełmek-MKS Biskupice3:1
środa, 22 lutego 2012
GSKS Laskowa-GKPS Gorlice0:3 (26:28, 22:25, 22:25)
przejdź na górę
Runda 4 (11.02.2012)
sobota, 11 lutego 2012
LKS KŁOS Olkusz-MKS Andrychów0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
MKS Biskupice-HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków3:2 (25:18, 29:27, 20:25, 25:27, 15:13)
JANINA Libiąż-UKS GRUNWALD Chełmek3:2
UMKS KĘCZANIN II Kęty-GKPS Gorlice3:0 (25:21, 25:22, 25:14)
GSKS Laskowa-SOKÓŁ Tarnów3:1
AZS POLITECHNIKA Kraków-KS DALIN Myślenice3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:21)
UKS Brzeszcze-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:23, 25:17, 25:18)
przejdź na górę
Runda 5 (18.02.2012)
niedziela, 12 lutego 2012
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków-JANINA Libiąż3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:21)
czwartek, 16 lutego 2012
UKS GRUNWALD Chełmek-MKS Andrychów3:2 (25:27, 18:25, 26:24, 25:18, 15:9)
sobota, 18 lutego 2012
LKS KŁOS Olkusz-MKS Biskupice3:1 (19:25, 25:14, 25:23, 25:23)
KS DALIN Myślenice-GSKS Laskowa3:2
SOKÓŁ Tarnów-GKPS Gorlice3:1
niedziela, 26 lutego 2012
AZS POLITECHNIKA Kraków-CKIS MARATON Krzeszowice3:0 (25:13, 25:14, 25:23)
niedziela, 04 marca 2012
UMKS KĘCZANIN II Kęty-UKS Brzeszcze2:3 (25:23, 25:18, 17:25, 15:25, 9:15)
przejdź na górę
Runda 6 (25.02.2012)
sobota, 25 lutego 2012
UMKS KĘCZANIN II Kęty-SOKÓŁ Tarnów3:0 (30:28, 27:25, 25:15)
KS DALIN Myślenice-GKPS Gorlice3:2
CKIS MARATON Krzeszowice-GSKS Laskowa3:0 (25:22, 25:19, 26:24)
AZS POLITECHNIKA Kraków-UKS Brzeszcze1:3 (19:25, 21:25, 25:22, 17:25)
przejdź na górę
Runda 7 (03.03.2012)
wtorek, 21 lutego 2012
GSKS Laskowa-UKS Brzeszcze1:3 (25:16, 21:25, 19:25, 20:25)
środa, 29 lutego 2012
KS DALIN Myślenice-SOKÓŁ Tarnów3:1 (20:25, 25:22, 25:18, 25:17)
sobota, 03 marca 2012
UMKS KĘCZANIN II Kęty-AZS POLITECHNIKA Kraków3:2 (25:14, 25:20, 19:25, 25:27, 16:14)
GKPS Gorlice-CKIS MARATON Krzeszowice3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 25:18)
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Live tracking and statistics