Współpracujemy z:


MLS Dziewcząt

Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt

W niedzielę, 25.03.2012 r. zakończyła rozgrywki Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt. W ostatnim turnieju wystąpiły cztery zespoły. Do Świnnej Poręby nie dojechała drużyna LKS Rzyki. Grano systemem "każdy z każdym" a zdobyte punkty liczyły się do ogólnej klasyfikacji ligi.
Zwycięzcą ligi w sezonie 2011/2012 została drużyna UKS Sokół Zator, która we wszystkich turniejach zgromadziła największą ilość punktów, drugie miejsce zajęła drużyna UKS ZALEW Świnna Poręba a trzecie Gimnazjum Budzów. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny UKS CROSS Tomice i LKS Leskowiec Rzyki.

Wyniki i tabela

MLSDz - Turniej Finałowy, 25-03-2012, Świnna Poręba


Więcej…

Puchar Wójta Gminy Mucharz w piłce siatkowej dziewcząt

W sobotę, 12 marca br. w sali gimnastycznej Gimnazjum w Jaszczurowej sześć drużyn dziewcząt rywalizowało o Puchar Wójta Gminy Mucharz w piłce siatkowej. W zawodach brały udział drużyny z powiatu wadowickiego, oświęcimskiego i suskiego. Turniej ten był również zwieńczeniem trwającej od października 2010 r. rywalizacji w ramach Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewcząt.
Regulamin sobotnich zawodów był tak przygotowany, aby każda drużyna mogła rozegrać kilka meczów i mieć do końca szansę na wysoką pozycję. Po zaciętych eliminacjach i półfinałach do grupy, która walczyła o zwycięstwo awansowały drużyny: Gimnazjum Budzów, UKS Sokół Zator i LKS Leskowiec Rzyki. Po bardzo zaciętej walce różnicą małych punktów Puchar Wójta Gminy Mucharz zdobył UKS Sokół Zator, który wyprzedził Gimnazjum Budzów i LKS Leskowiec Rzyki.


Puchar Wójta Gminy Mucharz w piłce siatkowej dziewcząt Jaszczurowa 12-03-2011

 

 

 

Więcej…

MLSDz - Turniej w Rzykach

W sobotę 15.01.2011 r. na godz. 9.00 do Rzyk przyjechały wszystkie zespoły z Młodzieżowej Ligi Siatkowki Dziewcząt.
Organizatorem IV już turnieju ligowego był LKS Leskowiec Rzyki. Dzięki pomocy sponsorów dla zespołów przygotowano poczęstunek i napoje. Zawody rozgrywane były na dwóch boiskach co bardzo usprawniło przebieg turnieju. Mecze miały bardzo zacięty przebieg. Zawodniczki były wspierane dopingiem licznie zgromadzonej w hali widowni. Najbardziej pasjonujący przebiegał miał pojedynek LKS Leskowiec Rzyki z drużyną LKS Cross Tomice, gdzie po zaciętej walce gospodynie wygrały 2-1. Wszyscy oczekiwali również na mecz Gimnazjum Budzów z drużyną UKS Sokół Zator, ale rewelacyjnie grający Zator nie dał najmniejszych szans liderowi wygrywając gładko 2-0. Po tym turnieju sytuacja w czole tabeli coraz bardziej się wyrównuje i o ostatecznym zwycięstwie może zadecydować dopiero ostatni turniej.

Zobacz wyniki i tabelę po czwartym turnieju.

Organizatorem ostatniego turnieju ligi jest UKS Cross Tomice a termin jego rozegrania ustalono na 26 lutego br.


MLSDz - turniej w Rzykach 15-01-2011

MLSDz - Turniej w Budzowie

Już po raz trzeci w walce o ligowe punkty spotkały się drużyny Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkówki Dziewcząt. Tym razem organizatorem turnieju było Gimnazjum Budzów. Do Budzowa przyjechały wszystkie drużyny z wyjątkiem Zatora, który za zgodą organizatora rozegra mecze z każdą drużyną występującą w lidze w uzgodnionym z danym trenerem terminie przed następnym turniejem. Jak można zauważyć poziom gry w porównaniu z pierwszym turniejem podnosi się systematycznie i o zdobycze punktowe nie jest już tak łatwo. Po tym turnieju rysuje się nieznaczna przewaga drużyny z Budzowa ale do końca rozgrywek jeszcze wszystko może się zmienić.

MLSDz - Turniej w Budzowie 11-12-2010
Więcej…

MLSDz - turniej w Zatorze

 W niedzielę (14.11.) w Zatorze odbył się  II turniej Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewczat. Drużyny rywalizowały o kolejne ligowe punkty przy gorącym dopingu zgromadzonej w hali sportowej widowni. A o punkty nie było już prosto, gdyż poziom bardzo się wyrównał i zwycięstwa nie przychodziły łatwo. Brak faworyta turnieju wskazuje, że biorące w rozgrywkach drużyny pracowały mocno nad swoimi umiejętnościami. Zawody w Zatorze wygrały gospodynie - drużyna UKS Zator wyprzedzając jednym punktem drużynę Gimnazjum Budzów.
Kolejne miejsca zajęły: UKS Cross Tomice, LKS Leskowiec Rzyki i ALPS Świnna Poręba.

Wyniki i tabela po drugim turnieju

Turniej w Zatorze - 14.11.2010


Galeria na sportzator.com

Strona 1 z 2


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/studnick/public_html/mojasiatkowkapl/templates/cloudy/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/studnick/public_html/mojasiatkowkapl/templates/cloudy/html/pagination.php on line 135

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/studnick/public_html/mojasiatkowkapl/templates/cloudy/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/studnick/public_html/mojasiatkowkapl/templates/cloudy/html/pagination.php on line 135
Live tracking and statistics