Współpracujemy z:


ELITESKI Skawa AZS UEK


Nie wszyscy może wiedzą, że Wadowice mają pierwszoligową drużynę w piłce siatkowej kobiet. Już trzeci sezon Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA SA są sponsorem akademickiej drużyny ELITESKI Skawa AZS UEK. Po udanym ubiegłym sezonie drużynie udało się awansować do bezpośredniego zaplecza PLUS Ligi  Kobiet. Rozgrywki w fazie zasadniczej I ligi zespół zakończył na 6. miejscu. W I fazie play-off zmierzył się z Chemikiem Police i w rywalizacji do 3 wygranych meczów pokonał drużynę z północy - 3:1. Kluczowy okazał się drugi mecz rozegrany w Policach, kiedy to po przegranych dwóch setach Eliteski wygrały kolejne trzy. Rozegrane kolejne dwa mecze w Krakowie to pewne choć niełatwe wygrane po 3:0. W II rundzie Eliteski grają z innym beniaminkiem I ligi - KS Piecobiogaz Murowana Goślina. Niestety wyprawa do Wielkopolski nie była udana. Dwa rozegrane tam mecze zakończyly się porażkami: kolejno 0:3 i 2:3. Aby przedłużyć szansę na awans do finału Eliteski muszą wygrać kolejne dwa mecze u siebie oraz 5. spotkanie w Murowanej Goślinie.

Równie dobrze Eliteski radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski gdzie awansowały do 1/8 finału rozgrywek. Ich przeciwnikiem w tej fazie rozgrywek była drużyna z PLUS Ligi Kobiet ? Budowlani Łódź. Mecz rozegrany 23 marca br. w Krakowie był wielkim wydarzeniem dla drużyny i kibiców. Bezpośrednią relację telewizyjną przeprowadziła TVP Kraków. Niestety nie było niespodzianki,  Budowlane wygrały 3:0 i awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski.
 

Drużyna ELITESKI Skawa AZS UEK w sezonie 2010/2011 występuje w składzie:
Monika Sroga (libero), Karolina Surma (środkowa), Jowita Jaroszewicz (środkowa), Marzena Wilczyńska (przyjmująca), Kinga Hatala (przyjmująca), Iwona Kuskowska (rozgrywająca), Magda Jaszkowska (rozgrywająca), Magdalena Hawryła (środkowa), Magda Jagodzińska (przyjmująca), Sandra Biernatek (atakująca, kapitan), Magda Żochowska (przyjmująca), Lucyna Reptak (libero).
Trenerami są: Tomasz Klocek i Przemysław Płaczek.

Serdecznie zapraszamy na mecze, które odbywają się w hali UEK Kraków i na stronę internetową: www.azsskawauek.pl gdzie można na żywo śledzić wyniki meczu z udziałem ELITESEK.
Live tracking and statistics