Współpracujemy z:


LKS Czarni Koziniec - Aktualności

Pierwsze punkty na zakończenie rozgrywek

W sobotę, 19 lutego LKS Czarni Koziniec rozegrali swój ostatni mecz w rozgrywkach IV ligi. Przeciwnikiem była drużyna UKS Zelina Jurków. Mecz pierwszej rundy pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną drużyny z Jurkowa 3-0. Licznie zgromadzona publiczność oczekiwała na pierwszego wygranego przez Czarnych seta a może mecz. Zaczęło się obiecująco: dobry odbiór, ładny atak i prowadzenie. Potem jeszcze kilka punktów i nadzieje zaczęły rosnąć.


Drużyna z Jurkowa trochę zaskoczona postawą gospodarzy nie mogła złapać właściwego rytmu gry. Niestety młoda drużyna z Kozińca znów dała się ponieść fantazji co spowodowało, iż Jurków doprowadził do wyrównania. Kilka akcji punkt za punkt i niestety mnożące się błędy szczególnie w odbiorze zagrywki spowodowały, że gospodarze przegrywają seta do 17.

 

Drugi set to powielenie pierwszego, najpierw prowadzenie potem walka i końcówka znów chłopaków z Jurkowa. Tym razem nasza przegrana do 18.

Do trzeciego seta Koziniec wyszedł bardzo zmotywowany i od początku narzucił swój system gry i przy ogłuszającym dopingu zgromadzonej w hali publiczności nie oddał zwycięstwa aż do końca wygrywając seta do 22.

Niesieni zwycięstwem zawodnicy Czarnych nie dali rozwinąć się gościom i prowadzili przez cały czwarty set. Dobra zagrywka, skuteczny blok i pewny atak to walory, które zadecydowały o zwycięstwie do 19. Trybuny szalały, głos bębnów był tak ogłuszający, że nie było słychać gwizdków sędziego. Wszyscy byli pewni, że zwycięstwo jest już w zasięgu. Niestety kilka prostych błędów na początku i czteropunktowa przewaga gości.
Potem jednak nastąpiło przebudzenie i pogoń za rywalem. Gdy zdawało się, że szala zwycięstwa przechyla się na stronę gospodarzy fatalny błąd sędziów powoduje dużą nerwowość na boisku co od razu przekłada się na grę. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli i kolejne nasze błędy powodują, że po prawie dwugodzinnej walce przegrywamy seta do 11 i cały mecz 3 do 2.

Pomimo przegranej na podkreślenie zasługuje fakt, że drużyna Czarnych zagrała najlepszy mecz w tym sezonie za co należą się słowa uznania całej drużynie. W dzisiejszym meczu stanowiła kolektyw, który się wzajemnie uzupełniał. Bardzo dobre spotkanie rozegrał kapitan Czarnych Łukasz Bednarczyk. Jego trudna zagrywka potrafiła w trudnych momentach poderwać do gry cały zespół. Na pewno niemały wpływ na tak dobrą grę zespołu i pierwsze zdobycze punktowe miało pojawienie się na ławce trenerskiej Grzegorza Gacka, który będzie prowadził drużynę w nowym sezonie.

LKS Czarni Koziniec ? UKS Zelina Jurków 2-3 (17-25,18-25,25-22,25-19,11-15)

Drużyna Czarnych wystąpiła w następującym składzie:
Łukasz Bednarczyk, Jakub Bołdys, Jakub Dębiński, Wojciech Haczek, Kamil Hanusiak, Mirosław Kołodziejczyk, Marcin Koźbiał, Jarosław Prorok, Bartosz Potoczny, Jan Sawczak, Jakub Ślagor.


LKS Czarni Koziniec - UKS Zelina Jurków 19-02-2011Miało być tak pięknie, skończyło się jak zawsze:

Wolania Wola Dębińska - LKS Czarni Koziniec 3:0 (25:16 25:20 25:17)

 

Wolania Wola Dębińska - Czarni Koziniec 11-02-2011

 


 


Wyjazdowy mecz z Gromnikiem

Na przełożony z soboty mecz do Gromnika drużyna Czarnych jechała w bardzo bojowych nastrojach. Każdy podświadomie miał nadzieję, że może wreszcie tym razem uda się przełamać pasmo niepowodzeń i wrócić przynajmniej z wygranym setem. Po długiej męczącej podróży dotarliśmy do hali gości gdzie spotkaliśmy się z bardzo życzliwym powitaniem i atmosferą oraz z niespotykaną dotychczas oprawą meczu. Po krótkiej rozgrzewce i występach tanecznych rozpoczął się pojedynek i to nie tylko na boisku. Towarzysząca nam grupka wiernych kibiców starała się rywalizować z gorącym dopingiem miejscowej publiczności wyposażonej w bęben dużo większych rozmiarów niż nasz. Spotkanie momentami miało bardzo zacięty charakter ale niestety po kilku udanych akcjach traciliśmy lawinowo punkty, które w końcówce trudno było odrobić. Najgorszy był drugi set w którym zagraliśmy jakbyśmy pierwszy raz spotkali się na boisku. Masa błędów i konsekwentna gra przeciwników spowodowała, że pomimo usilnych prób mobilizacji nie potrafiliśmy już nawiązać równorzędnej walki. Trzeci set to cały czas nasze prowadzenie aż do granicznej liczby 15. Krótka chwila uśpienia i trudno już odrobić straty. Całość niestety znów 3-0, chociaż po naprawdę momentami ładnym meczu.

Następny mecz to znów długi wyjazd do Woli Dębińskiej tym razem na mecz z Wolanią ale jednocześnie znów nadzieja na pierwsze upragnione zwycięstwo.

Grom Gromnik - LKS Czarni Koziniec 3:0 (25:20, 25:13, 25:19)


Grom Gromnik - Czarni Koziniec 28-01-2011LKS Czarni Koziniec - Dalin Myślenice 0:3 (17:25,15:25,19:25)

 

LKS Czarni Koziniec - Dalin Myślenice 15-01-2011

 


 

 

LKS Czarni Koziniec - UKS Siemaszka Piekary 0:3 (18:25,22:25,8:25)


Czarni Koziniec - Siemaszka Piekary 08-01-2011


 

Czarni w Libiążu

Bardzo słabo wypadła w swoim ostatnim meczu wyjazdowym rundy zasadniczej drużyna LKS Czarni Koziniec. W trwającym zaledwie 51 minut meczu przegrała 3:0 z GKS Janina Libiąż. Drużyna z Lubiąża nie zagrała porywającej siatkówki ale wykorzystała wszystkie słabe punkty naszej drużyny. Niestety trzeba otwarcie przyznać, że dziś zawiodły wszystkie formacje a w drużynie zapanował już świąteczny nastrój, który nie pozwalał na prawidłowe konstruowanie akcji. Niewiele zmian wniosło również wprowadzenie wypożyczonego ze Skawy Wadowice Adriana Kubowicza, który stylem gry dopasował się do pozostałej części drużyny. Mamy nadzieję, że przerwa świąteczna dobrze wpłynie na zawodników i 8 stycznia 2011 r. na własnym parkiecie doczekamy się wreszcie upragnionego zwycięstwa.

GKS Janina Libiąż - LKS Czarni Koziniec 3:0 (25:9,25:15,25:12)

GKS Janina Libiąż - LKS Czarni Koziniec


 


 

Czarni Koziniec - Grom Gromnik 0:3 (22:25,18:25,17:25)

Czarni Koziniec - Grom Gromnik 11-12-2010


 

Porażka Czarnych na myślenickim parkiecie.

Niepowodzeniem zakończył się wyjazd Czarnych Koziniec do Myślenic. W tym meczu mieliśmy nadzieję na wyrównaną walkę a nawet pierwsze zdobycze punktowe. Dalin nie okazał się zbyt gościnny i wygrał pewnie 3:0 w setach do 17, 9 i 16.

Następny mecz Czarni zagrają u siebie 11 grudnia z Gromem Gromnik.


Dalin Myślenice -
LKS Czarni Koziniec


LKS Czarni Koziniec - Sokół Tuchów 0:3 (17:25,15:25,19:25)

 

Czarni Koziniec - Sokół Tuchów 27-11-2010

 

 


 

 

Powrót z Ciężkowic na tarczy...

 

Orzeł Ciężkowice - LKS Czarni Koziniec 3:0 (25:10,25:21,25:14)


Orzeł Ciężkowice - Czarni Koziniec 20-11-2010

 


 

W  Kronice z 18 listopada opublikowano notatkę o rozgrywkach siatkówki.

  

Czytaj 

Bez niespodzianki w Świnnej Porębie


Tabela i bilans rozegranych spotkań jednoznacznie wskazywały faworyta sobotniego meczu w Świnnej Porębie. LKS Czarni Koziniec podejmowali drugą drużynę - MKS Biskupice. Gospodarzom nie pomógł doping licznie zgromadzonej publiczności i wójta Gminy Mucharz Wacława Wądolnego, który również deklaruje, że kibicuje naszym siatkarzom. O przegranej zadecydowała duża ilość błędów własnych. W naszej grze daje się zauważyć postęp, jednak zbyt często zdarzają nam się chwile nieuwagi po których zbyt łatwo tracimy punkty.

LKS Czarni Koziniec - MKS Biskupice 0:3 (12:25,12:25,17:25)

W następnej kolejce (20 listopada) Czarni wyjeżdżają do Ciężkowic na mecz z Orłem.

Tabela 4. ligi MZPS

 

LKS Czarni Koziniec -
MKS Biskupice 0:3 


 


Mocna lekcja siatkówki.

Trudny, wyjazdowy mecz z GPKS Gorlice zakończył się porażką w trzech setach. Ani na chwilę nie byliśmy w stanie zagrozić gospodarzom. Mocna zagrywka odrzuciła Czarnych od siatki co sprawiło dużo problemów z rozegraniem i atakiem.

Zespół z Gorlic potwierdził że oprócz Biskupic staje się pretendentem do awansu do wyższej ligi, a nas czeka jeszcze dużo pracy.

GKPS Gorlice - Czarni Koziniec 3:0 (25:13, 25:12, 25:6).

W następnej kolejce pauzujemy, a potem (5. kolejka, 13 listopada) kolejne wyzwanie - mecz u siebie z aktualnym liderem ligi - MKS Biskupice.


GKPS Gorlice - Czarni Koziniec

W dzisiejszej (28.10.2010) Kronice opublikowano notatkę o pierwszym meczu na własnym parkiecie i zdjęcie naszej drużyny.

 

Czytaj całośćW pierwszym meczu na własnym parkiecie Czarni Koziniec niestety nie zdobyli punktów. Tym razem młodzi siatkarze nie sprostali drużynie z Woli Dębińskiej. W grze naszych przeciwników widać było wyraźnie ogranie i siatkarską rutynę, której nam jeszcze brakuje. Pierwszy set to gra punkt za punkt do stanu 18-18. W końcówce seta pojawiła się jednak nerwowość w naszej grze, którą przeciwnik skrupulatnie wykorzystywał. Podobny przebieg miały kolejne sety. Jesteśmy pewni, że zdobywane z meczu na mecz doświadczenie już wkrótce zaowocuje. Ważne jest, że naszą drużynę cechuje wola walki i waleczność. Czekamy z nadzieją na pierwsze punkty beniaminka.

Czarni Koziniec - Wolania Wola Dębińska 0:3 (19:25,23:25,22:25)

Czarni: Bołdys, Bednarczyk, Potoczny, Koźbiał, Prorok, Haczek, Sawczak (libero) i Kołodziejczyk, Hanusiak, Kosek, Ślagor, Dębiński.

Wolania: Hebda, Gardziel, Drąg, Śledź, Kalemba, Szpil, Basta (libero) i Przybyło.

Sędziowie: A. Bogusz, B. Ferenc

Czas meczu: 1 godz. 9 minut.

 


Czarni Koziniec -
Wolania Wola Dębińska


 


 

Porażka w pierwszym meczu.

Niepowodzeniem zakończył się pierwszy występ na parkietach beniaminka IV ligi. Młoda drużyna LKS CZARNI Koziniec przegrała wyjazdowe spotkanie z UKS Zelina Jurków. Mamy nadzieję, że pierwszy mecz rozegrany u siebie będzie wygrany.

UKS Zelina Jurków - LKS CZARNI Koziniec 3:0 (25:13,25:20,25:21)

 


 

Ostatnie treningi

Zbliża się wielkimi krokami start IV ligi. W sali w Świnnej Porębie trwają ostatnie treningi beniaminka tegorocznej edycji - drużyny LKS Czarnych Koziniec. Pierwsze mecze już 16 października, więc czasu na przygotowanie do sezonu coraz mniej tym bardziej, że jest to młoda drużyna, która zawiązała się dopiero w okresie wakacji. Jak na razie nie brakuje zapału i wszyscy z niecierpliwością oczekują na pierwszy mecz. Dla drużyny z Kozińca jest to mecz wyjazdowy. Pierwszym rywalem Czarnych jest drużyna UKS Zelina Jurków.
Życzymy udanego startu i zapraszamy wszystkich do Sali SP Świnna Poręba na mecze drużyny Czarnych.


Live tracking and statistics