Współpracujemy z:

Andrzejkowy Turniej Mini Siatkówki "Trójek"

W sobotę, 23.11.2013r. odbył się Andrzejkowy Turniej Mini Siatkówki w kategorii ?Trójek? dziewcząt. Gospodarzem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy ?ZALEW? Świnna Poręba. W turnieju uczestniczyło 14 drużyn z Andrychowa, Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia i oczywiście Świnnej Poręby. Po eliminacjach rozgrywanych systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach rozegrano półfinały i finały systemem pucharowym.

W finale trójka SP nr 2 z Andrychowa pokonała drużynę UKS Setbol Oświęcim a w meczu o III miejsce SP nr 2 Andrychów 2 pokonał MKS Czechowice -Dziedzice. Drużyny gospodarzy UKS Zalew Świnna Poręba zajęły miejsca 6,7 i 11.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale a wszyscy uczestnicy dyplomy i słodycze.