Współpracujemy z:


Czas na rozgrywki młodzieżowe

Październik to ważny miesiąc dla grup młodzieżowych UKS Zalew. W tym sezonie klub po raz pierwszy zgłosił do rozgrywek 3 drużyny - jedną chłopięcą i dwie dziewczęce.

Już 5 października meczem wyjazdowym z CKiS MARATON Krzeszowice swoje rozgrywki rozpoczną kadeci, którzy grają w grupie B. W tej grupie osiem zespołów zagra każdy z każdym, system rozgrywek to mecz i rewanż, mecze rozgrywane będą do 3 wygranych setów. Za wygrany mecz drużyna otrzymuje 2 pkt. (bez względu czy jest to 3:0, 3:1 czy 3:2), przegrany 1 pkt, za walkower 0 pkt. Po zakończeniu rozgrywek 21-23.02.2014 r. trzy pierwsze drużyny grupy A i B grają turniej finałowy o mistrzostwo województwa małopolskiego. Gospodarzem turnieju finałowego będzie mistrz grupy B.

Zobacz terminarz i tabelę: Kadeci - grupa B

Młodziczki i kadetki grają tak jak w roku ubiegłym systemem turniejowym. 13.10. (niedziela) zaplanowany jest w Andrychowie turniej kwalifikacyjny młodziczek, 20.10. (niedziela) turniej kwalifikacyjny kadetek również w Andrychowie.
Po kwalifikacjach drużyny zostaną przydzielone do poszczególnych lig. Młodziczki grają turnieje 4 zespołowe systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów. Punktacja: każdy wygrany mecz to 2 pkt., każdy przegrany: 1 pkt., walkower 0 pkt. Drużyna, która wygra turniej awansuje do wyższej ligi, ostatnia drużyna spada niżej. Kadetki grają podobym systemem jak młodziczki z taką różnicą, że mecze rozgrywane są każdy z każdym do 3 wygranych setów i ligi są trzy-zespołowe. Punkty i zasady awansu i spadku są takie jak u młodziczek.

Na bieżąco będziemy informować o wynikach.
Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom i ich opiekunom życzymy powodzenia !

 


Live tracking and statistics