Współpracujemy z:


Międzynarodowy Turniej Siatkówki Dziewcząt

W sobotę, 14 kwietnia 2012 r. po raz pierwszy na arenie międzynarodowej miały okazję zaprezentować się Młodziczki UKS Zalew Świnna Poręba. W organizowanym już po raz IV przez UKS Cross Tomice Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt o puchar Wójta Gminy Tomice. Oprócz naszej drużyny brały udział: VK Tvrdośin (Słowacja), LKS Orzeł Witkowice, UKS Cross Tomice oraz UKS Sokół Zator. Niestety na turniej nie dotarła drużyna VK Raskovice z Czech.
Bardzo dobrze zorganizowany turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Występujące drużyny zaprezentowały dobrą siatkówkę zarówno pod względem wyszkolenia technicznego jak również taktycznego. Tym bardziej cieszy fakt, że nasza młoda drużyna rozgrywała swoje mecze jak równy z równym przegrywając głównie brakiem doświadczenia i siłą ataku, który jest na razie naszą słabą stroną. UKS Zalew Świnna Poręba występował w składzie: Aleksandra Potoczny, Kinga Bryndza, Karolina Ryczko, Gabriela Macięga, Wiktoria Drzyżdżyk, Julia Bylica, Patrycja Chachulska, Karolina Radwan, Agata Klauzner i Joanna Koźbiał.

Wyniki turnieju:
Tomice - Witkowice 2:0, Tvrdośin - Zator 2:0,
Świnna P. - Tomice 0:2, Witkowice - Tvrdośin 2:1
Zator - Świnna P. 2:1, Tomice-Tvrdośin 0:2,
Witkowice-Świnna P. 2:0, Zator-Tomice 2:0,
Zator - Witkowice 0:2, Tvrdośin-Świnna P. 2:0.

Tabela:
1. VK Tvrdośin 10 pkt.
2. LKS Orzeł Witkowice 8 pkt.
3. UKS Cross Tomice 6 pkt.
4. UKS Sokół Zator 5 pkt.
5. UKS Zalew Świnna Poręba 1 pkt.

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Tomice, 14 kwietnia 2012


 

W niedzielę, 11 marca drużyna młodziczek UKS Zalew Świnna Poręba wzięła udział w organizowanym przez UKS SOKÓŁ Zator turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Zatora. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, które rozlosowano do dwóch grup. Naszym zawodniczkom nie poszczęściło się w losowaniu i znalazły się w grupie razem z pierwszą drużyną Zatora i późniejszymi zwyciężczyniami turnieju, drużyną złożoną z zawodniczek na codzień występujących w Setbolu Oświęcim. Nie udało się mam wyjść z grupy ale mecze były bardzo zacięte i stały na niezłym, sportowym poziomie.

 

Turniej o Puchar Burmistrza Zatora 11-03-2012


 W sobotę, 11.02. br. odbył się w Andrychowie kolejny turniej VI ligi młodziczek. Nasze dziewczęta zagrały tam z drużynami z Krzeszowic i Andrychowa. W pierwszym meczu przegrały po bardzo emocjonującym meczu z drużyną z Krzeszowic 2-1 a w drugim uległy koleżankom z Andrychowa 2-0. Cały turniej wygrała drużyna z Andrychowa.

 

Ostatni turniej tej grupy zostanie rozegrany w marcu w naszej hali. O dokładnym terminie poinformujemy na stronie. Serdecznie zapraszamy.

 


Turniej młodziczek, Andrychów, 11-02-2012


W sobotę, 4 stycznia odbył się zaległy, IV turniej ligowy młodziczek. Zawody organizował ALPS Wadowice. Na turniej nie dojechała drużyna MKS Gryf Brzesko. W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z Maratonem Krzeszowice. Pomimo widocznej różnicy wzrostu nasze dziewczyny dzielnie walczyły z rywalkami, mecz przegrały dopiero po tie-breaku 2-1. Kolejnym rywalem była drużyna gospodyń, ALPS Wadowice. Niestety i tutaj przeciwnik okazał się lepszy i wygrał spotkanie w stosunku 2-0. Naszym dziewczynom nie pozostało więc nic innego jak trenować by spróbować przełamać pasę porażek już na następnym turnieju w Andrychowie 11.02. br.

 

5-02-2012 - Młodziczki, turniej w Wadowicach


W sobotę, 3.12. br w Krzeszowicach - Tenczynku
odbył się II turniej ligowy IV ligi młodziczek. Nasze zawodniczki walczyły tam w grupie z drużynami: Gryf Brzesko, ALPS Wadowice, PUKS Kraków i MKS Maraton Krzeszowice. Pomimo zaciętej walki "Zalewiankom" nie udało się wygrać żadnego meczu i skończyły wszystkie spotkania przegraną w stosunku 0:2.

 


Młodziczki - II Turniej Ligowy, Krzeszowice, 3-12-2011


I turniej ligowy

 

W niedzielę (13 listopada) młodziczki UKS Zalew rozegrały w Wieliczce I turniej ligowy. W ramach rozgrywek grupy zachodniej zmierzyły się z zespołami: MKS MOS Wieliczka B, PUKS Kraków, MOS Maraton Krzeszowice, ALPS Wadowice.

Bardzo dobrze zaprezentowała się na nim nasza młodziutka drużyna dziewcząt, która nawiązała równorzędną walkę z wszyskimi zespołami. Dziewczęta opuszcza początkowa trema, która paraliżuje przy pierwszych startach. Następne turnieje powinny wypadać już tylko lepiej.

Wyniki spotkań I turnieju ligowego:
UKS Zalew - Maraton Krzeszowice 1-2
PUKS Kraków - UKS Zalew  1-2
POMOS Wieliczka - UKS Zalew 2-0
UKS Zalew - ALPS Wadowice 1-2

Młodziczki - I Turniej Ligowy, Wieliczka, 14-11-2011


Pierwsze "koty za płoty?

Drużyna Młodziczek UKS Zalew Świnna Poręba rozpoczęła swoją przygodę na siatkarskich parkietach od turnieju kwalifikacyjnego w Chrzanowie. Zespół złożony z uczennic VI klasy szkoły podstawowej i I klasy gimnazjum nie miał zbyt wiele do powiedzenia z grającymi już 2. sezon starszymi koleżankami lecz momentami dzielnie stawiał im opór i zmuszał do intensywnej walki.
Drużyna Zalewu znalazła się w grupie z zespołami: PMOS Chrzanów B, KĘCZANIN Kęty i MOSiR Bukowno.
Niestety młodziczki UKS wszystkie mecze przegrały po 0-2 i zajęły IV miejsce w grupie. Niezrażone tym niepowodzeniem już myślą o następnych turniejach, w których zapowiadają, że ?tanio skóry nie będą sprzedawały? i liczą na pierwsze zwycięstwa. Teraz przed nimi dwa tygodnie treningów, które pozwolą na doszlifowanie niektórych elementów i nabycie większej pewności na parkiecie.

 

Młodziczki, Turniej Kwalifikacyjny, Chrzanów, 30-10-2011


W niedzielę, 30 października br. Młodziczki UKS Zalew Świnna Poręba rozpoczynają swoje zmagania w lidze. Pierwszy turniej kwalifikacyjny z udziałem zawodniczek naszego klubu zostanie rozegrany w Chrzanowie. Siatkarki zmierzą się z zespołami: PMOS Chrzanów A, PMOS Chrzanów B, SETBOL Oświęcim, KĘCZANIN Kęty, MOSiR Bukowno, ALPS Wadowice, MKS Andrychów.

 

Życzymy dużo sukcesów w ligowych zmaganiach z rówieśniczkami,
o wynikach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Live tracking and statistics