Współpracujemy z:


Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt

W niedzielę, 25.03.2012 r. zakończyła rozgrywki Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt. W ostatnim turnieju wystąpiły cztery zespoły. Do Świnnej Poręby nie dojechała drużyna LKS Rzyki. Grano systemem "każdy z każdym" a zdobyte punkty liczyły się do ogólnej klasyfikacji ligi.
Zwycięzcą ligi w sezonie 2011/2012 została drużyna UKS Sokół Zator, która we wszystkich turniejach zgromadziła największą ilość punktów, drugie miejsce zajęła drużyna UKS ZALEW Świnna Poręba a trzecie Gimnazjum Budzów. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny UKS CROSS Tomice i LKS Leskowiec Rzyki.

Wyniki i tabela

MLSDz - Turniej Finałowy, 25-03-2012, Świnna Poręba


 


 

W niedzielę, 25.03. br. o godzinie 9.00 w Świnnej Porębie rozpocznie się ostatni turniej Młodzieżowej Ligi Dziewcząt. Mecze rozgrywane będą systemem "każdy z każdym"na dwóch boiskach do dwóch wygranych setów a punkty zaliczane będą do ogólnej klasyfikacji.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania

 W niedzielę, 29.01.br. odbył się czwarty turniej Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Tym razem zawody rozgrywane były w hali SP w Świnnej Porębie. Na turniej nie dojechała drużyna z Budzowa. O zwycięstwo w turnieju walczyły drużyny z Zatora i Świnnej Poręby. W ogólnej klasyfikacji zwyciężył Zator wygrywając wszystkie spotkania. W ostatnim meczu pokonał drużynę ze Świnnej Poręby 2-0.

Wyniki i tabela

MLSDz - Turniej w Świnnej Porębie, 29-01-2012MLSDz - Turniej w Budzowie - 11-12-2011

W niedzielę 11 grudnia br. odbył się w Budzowie trzeci już z kolei turniej MLDz. Po raz pierwszy wystąpiła w nim drużyna LKS Leskowiec Rzyki, która dołączyła do rozgrywek i dzielnie walczy o zdobycze punktowe.

Wyniki i tabela

 


 

W niedzielę, 20 listopada w Zatorze został rozegrany drugi turniej Młodzieżowej Ligi Siatkówki Dziewcząt.

Wyniki i tabela 

 
W niedzielę, 23 października br. turniejem w Tomicach rozpoczęła rozgrywki Młodzieżowa Liga Siatkówki Dziewcząt. Organizatorem rozgrywek jest UKS Zalew Świnna Poręba. W tym roku do ligi zgłosiło się 5 zespołów: UKS Zalew Świnna Poręba, UKS Cross Tomice, UKS Sokół Zator, LKS Leskowiec Rzyki oraz Gimnazjum Budzów.
W rozgrywkach biorą udział dziewczęta w wieku gimnazjalnym i strasze. Turnieje rozgrywane będą w każdym miesiącu. Gospodarzem turnieju będzie kolejno każda drużyna. W trakcie turniejów mecze rozgrywane będą system "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Sytuację w tabeli będzie można na bieżąco śledzić na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy rodziców i sympatyków do dopingu na turniejach.

 

Wyniki i tabela

Galeria zdjęć z pierwszego turnieju MLSDz na stronie sportzator.com


Live tracking and statistics