Współpracujemy z:


UKS Zalew Świnna Poręba

Wadowickie Dni Siatkówki 2015

Bardzo dobrze spisały się drużyny młodzieżowe UKS ZALEW Świnna Poręba na rozegranych w Wadowicach 16-17 maja br. Turniejach o Puchar Prezesa PZPS Pawła Papkego w ramach Wadowickich Dni Siatkówki. Na cztery zgłoszone drużyny na ww. turnieje trzy zdobyły pierwsze miejsca.

 

Więcej…

Juniorzy

UKS Zalew Świnna Poręba planuje utworzenie w sezonie 2015/16 sekcji juniorów piłki siatkowej.
Trenerem tej grupy wiekowej został wybrany p. Paweł Turek.

Zapraszamy chętnych chłopców z rocznika 1997 i młodszych na treningi, które będą się odbywały
w hali w Świnnej Porębie w środy w godzinach 17 - 19.

Na pierwszy trening zapraszamy już 8 kwietnia br.

Plażówka nad Jeziorem Mucharskim

UKS ZALEW Świnna Poręba oprócz stałego i systematycznego rozwoju piłki siatkowej halowej planuje rozwój siatkówki plażowej. Na początek startujemy z budową boiska do plażówki przy Szkole Podstawowej w Świnnej Porębie, którą będziemy realizować w ramach projektu pt. Plażówka nad Jez. Mucharskim. "Od pastwiska do boiska" - budowa boiska do piłki siatkowej plażowej oraz przeprowadzenie warsztatów sportowych współfinansowanego w ramach działania Osi 4 – LEADER „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe projekty” wdrażanych za pośrednictwem Stowarzyszenia „Gościniec 4 Żywiołów”.

Projekt będzie realizowany do końca marca 2015r.

Więcej…

Przełamanie na inaugurację II rundy

Poniedziałkowy wieczór (16.02.) można uznać za historyczny bowiem po 8 spotkaniach z rzędu, które kończyły się po tie-breaku pomiędzy ekipami Zalewu i Gorców ten skończył się wygraną naszych siatkarzy 3:0. Ponadto Haczek nareszcie skończył przechodzącą piłkę, Dróżdż zaliczył swojego pierwszego asa w tym sezonie, a cała drużyna zagrała na dużym luzie. Jednak te wydarzenia przyćmił swoim blaskiem świetnie dysponowany tego dnia nasz przyjmujący Łukasz Bednarczyk. W porównaniu z innymi jego występami znacząco poprawił przyjęcie. W każdym secie ciągnął drużynę w najcięższych momentach, w dodatku śrubując fantastyczną statystykę 100% skuteczności z ataku z pipe’a. II rundę siatkarze Zalewu inaugurują w hali Gorców w Nowym Targu, gdzie stawiają się w 9-cio osobowym składzie bez kapitana Trzopa (sprawy osobiste), przyjmującego Łuczaka (praca) i rozgrywającego Turały (kontuzja), ale za to w składzie pojawia się dawno już niewidziany, doświadczony przyjmujący Janoszek.

Więcej…

Strona 1 z 11

Live tracking and statistics