Współpracujemy z:

UKS Zalew Świnna Poręba

Mętny Zalew

W maratonie po 6 punktów, UKS Zalew jak na razie osiągnął połowę dystansu, zwyciężając w czwartkowy wieczór (18.12) z KS Górnik Libiąż 3-1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:18).

Po ostatniej feralnej porażce w Krakowie, gospodarze mięli fantastyczną okazję do zrehabilitowania się przed własną publicznością gdyż do hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Świnnej Porębie przyjechała ostatnia drużyna w tabeli.

Więcej…

Maraton siatkówki w Świnnej Porębie

UKS Zalew Świnna Poręba zaprasza wszystkich na Mega Maraton, który odbędzie się na hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Świnnej Porębie. W tym tygodniu UKS zagra aż dwa mecze w trzy dni.

KS Górnik Libiąż w Mikołajki podarował naszym siatkarzom „prezent” i w ostatniej chwili odwołał mecz, dlatego w ramach zaległej kolejki zagramy z Górnikiem w czwartek (18.12) o godzinie 20. Goście jak na razie notują serię porażek w 6-ciu meczach z rzędu. Z pewnością będą chcieli ją przerwać i utrudnić walkę Zalewiakom o czołowe miejsca w 3 lidze MZPS. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn kończyły się zwycięstwami UKS-u, 3:2 (dom) i 3:1 (wyjazd).

Dwa dni później (sobota 20.12) o godz. 17 szykuję się Wielkie Święto siatkówki bowiem zagramy z Kęczaninem II Kęty, drużyną w której siatkarskie szlify zbierał obecny mistrz świata Mateusz Mika. Bilans spotkań pomiędzy zespołami wynosi 1:1. W zeszłym sezonie UKS wygrał 3:1 na własnym parkiecie, niestety z wyjazdu wrócił na tarczy ulegając Kęczaninowi II 0:3. Jeżeli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń to jest to dla Ciebie najlepsza opcja na sobotni wieczór. Mecze obu drużyn są niezwykle zacięte, rozgrzewając przy tym trybuny do czerwoności. Tak więc nie jest to zwykły mecz o 3 pkt., liczy się również prestiż.

Czwartek 18.12, godzina 20.00 - 6. kolejka MZPS:
UKS ZALEW Świnna Poręba - KS GÓRNIK Libiąż 3:1
(25:23, 23:25, 25:23, 25:18)

Sobota 20.12, godzina 17.00 - 8. kolejka MZPS:
UKS Zalew Świnna Poręba – Kęczanin II Kęty

Wspieraj Porębską Siatkówkę, przyjdź na mecz i dopinguj Zalew.
Zapraszamy.

Hutnik II Kraków – UKS Zalew Świnna Poręba

Siatkarze Hutnika II Dobry Wynik w dobrym stylu pokonali lepiej prezentującą się dotąd ekipę ze Świnnej Poręby, wygrywając pierwszego seta aż 25:8.Zalew był piąty w trzecioligowej tabeli, a gdyby wygrał 3:0 zaległe spotkanie z Górnikiem Libiąż, mógł zostać nawet wiceliderem, natomiast krakowianie kręcili się wokół pozycji 9-10.

HUTNIK II DOBRY WYNIK Kraków – UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:8, 25:20, 25:17)

Relacja z z meczu na sportkrakowski.pl

II Andrzejkowy Turniej Mini Siatkówki Siatkarskich "Trójek"

W sobotę 22.11.2014r. odbył się II Andrzejkowy Turniej Siatkarskich „Trójek” dziewcząt la klas V i młodszych. Gospodarzem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „ZALEW” Świnna Poręba. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn: z Andrychowa, Zatora, Wysokiej i oczywiście Świnnej Poręby. Mecze rozegrano systemem "każdy a każdym". Pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z andrychowskiego MKS-u. Drużyny gospodarzy UKS Zalew Świnna Poręba zajęły miejsca 5 i 6.
Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale a wszyscy uczestnicy dyplomy i słodycze.

Kolejność  turnieju:
1. MKS Andrychów 1
2. MKS Andrychów 2
3. Sokół Zator 1
4. MKS Andrychów 3
5. UKS Zalew Świnna Poręba 2 (Wioletta Książek, Wiktoria Ramza, Laura Jurecka, Paulina Piątek)
6. UKS Zalew Świnna Poręba 1 (Elżbieta Koźbiał, Sara Kubera, Izabella Gurdek)
7. SP Wysoka 1
8. SP Wysoka 2
9. Sokół Zator 2
10. UKS Zalew Świnna Poręba 3 poza konkursem.

Organizator UKS Zalew Świnna Poręba przy wsparciu GKPiRPA w Mucharzu.

Dobra passa Zalewu trwa

W ostatnim tygodniu listopada wszystkie nasze zespoły odniosły zwycięstwa. Nasi kadeci pokonali kolejno Jockera Oświęcim 3:0 u siebie i 3:0 KS Górnik Libiąż na wyjeździe. Kadetki awansowały do III ligi, seniorzy wygrali na wyjeździe z Bobową i na koniec w dniu 30.11. nasze młodziczki pokonując MOSiR Bukowno na wyjeździe 3:1 awansowały do IV ligi Zachód.