Współpracujemy z:


UKS Zalew Świnna Poręba

Siatkarskie zakończenie roku szkolnego 2013/14


25.06.2014 r. w Andrychowie rozegrany został turniej na koniec roku szkolnego zorganizowany przez S.O.S. w Andrychowie oraz MKS Andrychów. Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi zawodnicy Zalewu Świnna Poręba (gimnazjum) zdobywając pierwsze miejsce. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny S.O.S. Kęty, UKS Zalew Świnna Poręba, Gimnazjum nr 2 Andrychów oraz gospodarz turnieju S.O.S. w Andrychowie.

Więcej…

Narodowy Dzień Sportu – Mini Siatkówka w Zatorze

 

W sobotę, 14 czerwca br. w hali sportowej ZSO w Zatorze rozegrano Turniej Mini Siatkówki "Dwójek" dziewcząt klas 3 i 4 szkoły podstawowej. Turniej oficjalnie został zgłoszony jako impreza rozgrywana w ramach Narodowego Dnia Sportu. Zawody rozegrano systemem "Każdy z każdym", w wyniku czego dziewczęta rozegrały po pięć dwusetowych meczów.

Więcej…

Reprezentanci UKS Zalew na Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Sędziów

 


Na odbywających się w dniach 30.05. - 01.06. 2014 r. w Giżycku Mistrzostwach Polski Sędziów w reprezentacji Małopolski występowało dwóch przedstawicieli UKS Zalew - Marcin Koźbiał i Łukasz Bednarczyk.
Obaj spisali się bardzo dobrze przyczyniając się do dobrego występu drużyny Małopolski. Na 18 startujących drużyn Małopolska zdobyła tytuł wicemistrza przegrywając jedynie z reprezentacją Śląska.

Nowy Trener w UKS ZALEW Świnna Poręba.


Od nowego sezonu drużynę seniorów UKS Zalew Świnna Poręba będzie prowadził trener Bartosz Jasiński, były zawodnik i nauczyciel WF w Zespole Szkół w Gorzeniu.
Nowemu trenerowi i drużynie pod jego kierunkiem życzymy samych sukcesów.

Udana końcówka roku szkolnego kadetów Zalewu Świnna Poręba

 

23.05.2014 r. nasi kadeci (gimnazjum) zwyciężyli w turnieju o Puchar Prezesa Zalewu Świnna Poręba. Zawody odbyły się w sali w Świnnej Porębie. Na starcie stanęły cztery drużyny MKS Andrychów, UKS Roczyny oraz gospodarze, którzy wystawili dwie drużyny.

 

Więcej…

Strona 1 z 8

Live tracking and statistics