Współpracujemy z:


UKS Zalew Świnna Poręba

Podsumowanie – jesień 2014

Przed sezonem 2014/2015 w UKS Zalew doszło do zmiany trenera. Po rezygnacji Grzegorza Gacka stery klubu objął Bartosz Jasiński. Przebudowie uległ również skład. Trzon zespołu z powodu poważnej kontuzji opuścił środkowy Tobiasz Dyduch. Z powodu pracy kolidującej z treningami odszedł również libero Dariusz Ćwiertnia. Jednak więcej zawodników doszło do składu niż odeszło. Po dłuższej przerwie do UKS’u wrócili środkowy Przemysław Dróżdż i przyjmujący Józef Łuczak. Chęć do treningów zgłosił Gabriel Turała, który jest przymierzany do roli rozgrywającego, a z czwartoligowej Carliny Rabki -Zdrój przybył przyjmujący Krzysztof Myszogląd.

Więcej…

Zalew wchłonięty przez Kęcką gąbkę


Niestety w maratonie po 6 punktów, w drugiej połowie dystansu, Zalew potknął się o przeszkodę zwaną Kęczanin II Kęty, boleśnie przy tym upadając.
Na wstępie pragnę również dodać, że nie będzie to zwykła relacja z meczu, lecz krótka notka podsumowująca spotkanie pomiędzy UKS Zalew Świnna Poręba a Kęczanin II Kęty.

 

Więcej…

Mętny Zalew


W maratonie po 6 punktów, UKS Zalew jak na razie osiągnął połowę dystansu, zwyciężając w czwartkowy wieczór (18.12) z KS Górnik Libiąż 3-1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:18).

Po ostatniej feralnej porażce w Krakowie, gospodarze mięli fantastyczną okazję do zrehabilitowania się przed własną publicznością gdyż do hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Świnnej Porębie przyjechała ostatnia drużyna w tabeli.

Więcej…

Maraton siatkówki w Świnnej Porębie

UKS Zalew Świnna Poręba zaprasza wszystkich na Mega Maraton, który odbędzie się na hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Świnnej Porębie. W tym tygodniu UKS zagra aż dwa mecze w trzy dni.

KS Górnik Libiąż w Mikołajki podarował naszym siatkarzom „prezent” i w ostatniej chwili odwołał mecz, dlatego w ramach zaległej kolejki zagramy z Górnikiem w czwartek (18.12) o godzinie 20. Goście jak na razie notują serię porażek w 6-ciu meczach z rzędu. Z pewnością będą chcieli ją przerwać i utrudnić walkę Zalewiakom o czołowe miejsca w 3 lidze MZPS. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn kończyły się zwycięstwami UKS-u, 3:2 (dom) i 3:1 (wyjazd).

Dwa dni później (sobota 20.12) o godz. 17 szykuję się Wielkie Święto siatkówki bowiem zagramy z Kęczaninem II Kęty, drużyną w której siatkarskie szlify zbierał obecny mistrz świata Mateusz Mika. Bilans spotkań pomiędzy zespołami wynosi 1:1. W zeszłym sezonie UKS wygrał 3:1 na własnym parkiecie, niestety z wyjazdu wrócił na tarczy ulegając Kęczaninowi II 0:3. Jeżeli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń to jest to dla Ciebie najlepsza opcja na sobotni wieczór. Mecze obu drużyn są niezwykle zacięte, rozgrzewając przy tym trybuny do czerwoności. Tak więc nie jest to zwykły mecz o 3 pkt., liczy się również prestiż.

Czwartek 18.12, godzina 20.00 - 6. kolejka MZPS:
UKS ZALEW Świnna Poręba - KS GÓRNIK Libiąż 3:1
(25:23, 23:25, 25:23, 25:18)

Sobota 20.12, godzina 17.00 - 8. kolejka MZPS:
UKS Zalew Świnna Poręba – Kęczanin II Kęty 1:3
(19:25, 25:19, 18:25, 22:25)

Wspieraj Porębską Siatkówkę, przyjdź na mecz i dopinguj Zalew.
Zapraszamy.

Hutnik II Kraków – UKS Zalew Świnna Poręba

Siatkarze Hutnika II Dobry Wynik w dobrym stylu pokonali lepiej prezentującą się dotąd ekipę ze Świnnej Poręby, wygrywając pierwszego seta aż 25:8.Zalew był piąty w trzecioligowej tabeli, a gdyby wygrał 3:0 zaległe spotkanie z Górnikiem Libiąż, mógł zostać nawet wiceliderem, natomiast krakowianie kręcili się wokół pozycji 9-10.

HUTNIK II DOBRY WYNIK Kraków – UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:8, 25:20, 25:17)

Relacja z z meczu na sportkrakowski.pl

Strona 1 z 10

Live tracking and statistics